Wyniki VIII Gminnego Konkursu Ortograficznego klas trzecich (20.04.2017r)

włącz . Opublikowano w Wydarzenia

20 kwietnia 2017 roku odbyła się w naszej Szkole VIII edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego klas trzecich pod honorowym patronatem prof. dr. hab. Kazimierza Ożoga.

Wyniki Konkursu (max 75 pkt):

1 miejsce: Julia Krzanowska (ZS nr 1 w Nienadówce) – 72 pkt
2 miejsce: Natalia Miazga (ZS w Wólce Niedźwiedzkiej) – 70 pkt
3 miejsce: Sabina Kołodziej (ZS w Trzebosi) – 69 pkt

Wyróżnienia:

Kacper Wrzos (ZS w Górnie), Maciej Budzyń i Lena Smoła (ZS nr 1 w Nienadówce), Zuzanna Kraska (ZS w Trzebosi), Natalia Gut (ZS w Górnie).

Dyplom za udział:

Wiktoria Śliż i Martyna Matuła (ZS w Trzebosi), Justyna Ożóg i Patryk Stec (SP nr 2 w Górnie), Martyna Ożóg (ZS nr 1 w Nienadówce), Nikodem Nieroda i Wiktoria Niezgoda (SP nr 3 w Trzebosi), Kinga Perlak (SP w Wólce Sokołowskiej), Kamil Płoszaj (ZS w Wólce Niedźwiedzkiej), Oskar Ryzner i Szymon Cisek (SP nr 2 w Trzebosi).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do Konkursu. Szczególne podziękowania składamy panu prof. dr. hab. Kazimierzowi Ożogowi za coroczne sprawowanie honorowego patronatu.

camera logo3