Nowa wersja strony

Obecnie znajdujesz się na archiwalnej wersji strony Szkoły Podstawowej. Aby przejść do nowej wersji kliknij tutaj.

O Naszej Szkole

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ignacego Partyki w Górnie mieści się w malowniczej i zalesionej części Górna, zwanej Zaborzem.

Teren wokół szkoły to ogródek oraz dość duże boisko. Szkoła może poszczycić się sukcesami w różnych konkursach jak również sukcesami sportowymi.

Uczniowie korzystają z pracowni komputerowej ze stałym dostępem do Internetu. W szkole jest biblioteka, czytelnia z 5 stanowiskami komputerowymi i dostępem do Internetu oraz sala gimnastyczna ze sceną. W naszej szkole dodatkowo działa sklepik, który prowadzony jest przez uczniów pod nadzorem nauczycieli i rodziców.

Pracownicy naszej szkoły to kompetentna, wykwalifikowana kadra pedagogiczna. W swej pracy stosują nowoczesne metody i techniki nauczania. Tworzą miłą i przyjazną dziecku atmosferę. Po lekcjach młodzież korzysta z różnych kół zainteresowań: ekologicznego, historycznego, plastycznego i sportowego. Można także szlifować zdolności wokalne na zajęciach z chóru i spotkaniach oazowych. Odbywają się także zajęcia wyrównawcze. Na terenie szkoły działa również Samorząd Uczniowski. Organizuje wiele imprez, współpracuje z dyrekcją, Radą Rodziców i nauczycielami. Propaguje prawa dziecka i czuwa nad ich przestrzeganiem.

Ostatnia aktualizacja - 8 lutego 2014